“Novēlu ticēt saviem spēkiem”

Izdevniecības Dienas mēdiji galvenās redaktores Nellijas Ločmeles vadītā stunda Rīgas Lietuviešu vidusskolā bija, ne tikai lieliska motivācijas stunda jauniešiem, bet arī priekš manis pašas vēl viens atgādinājums, ka galvenais vajag ticēt un noticēt saviem spēkiem un spējām ietekmēt šķietami neietekmējamus un valstiskus procesus.

Līdera vadītā stunda skolēnos iedarbināja domāšanas procesu un tas ir pats galvenais. Pēc stundas bija iedvesmotie jaunieši, bet palika arī skeptiskie, kuriem bija par maz ar šo piemēru, lai noticētu. Par maz, lai noticētu, bet pietiekami, lai par to saktu domāt.

Kā arī tas tikai norāda uz to, ka ir noderīgas un nevar būt par maz tādu stundu, kuras skolēniem vada reāli, aptaustāmi profesionāļi, jo tikai reāli, pozitīvi piemēri ļauj noticēt arī viņu –jauniešu bezgalīgajām spējām un iespējām.

Viens, divi, trīs pozitīvi piemēri iedarbina domāšanu. Bet jo vairāku un dažādāku šādu piemēru, jo pieaugošāka ir skolēnu pārliecība par savām spējām un reālāka ir domāšanas procesa pāraugšana rīcībā.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s