Atskaņas par Ievas Tāres vizīti Sventes vidusskolā

Gar skolu nevirmoja nekādas pārspīlētas ažiotāžas, tā bija pavisam parasta diena skolā. Protams, ka ir jābūt izņēmumam un tas bija – Ievas Tāres vizīte un baskebola treniņš zēniem. Puiši jau sen gaidīja šo treniņu un gribēja sevi parādīt. Un viņiem bija tāda iespēja.
Ieva tāre šajā treniņā mācīja zēniem pildīt visdažādākos vingrinājumus, kurus viņa pati ir apguvusi savas karjeras laikā. Treniņā bija gan individuālais darbs, gan pāru daru darbs, gan arī vingrinājumi nelielās komandās – viss kā īstā pedagoģiskā paraugstundā  Kamēr gāja treniņš, nemanot balkons aizpildījās ar skolēniem, kas aizrautīgi vēroja,kas notiek ar viņu dārgajiem skolas biedriem tur lejā. Treniņš ilga vienu stundu un tas bija piepildīts ar labu darba atmosfēru, nezinu kā citiem, bet man nepavisam negribējās stāvēt malā, bet iesaistīties pašam.
Man ir patiess prieks par bērniem, ka viņiem bija iespēja satikt un mācīties no Ievas Tāres, tas bija kaut kas īpašs. Ir nepieciešamas vēl šādas vizītes skolās, tās rada iedvesmu bērnos un mēs nezinam cik tālu tā aizsniegsies.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s