Kāpēc “Iespējamā Misija”?

Šodien, viesojoties raidījumā ‘Krustpunktis’ un runājot par tēmu, kas jādara Latvijai, lai jaunieši nebraukt prom, Kārlis Streips uzdeva man jautājumu par to, kāpēc es esmu ‘Iespējamā Misijā’ un strādāju skolā, ja es citur varētu pelnīt vairāk? Un nav divu domu – citas darba opcijas universitātes beidzējām nepiedāvās tādas (paš)izaugsmes iespējas, kā absolventu programma (graduate program) ‘Iespējamā Misija’.

Pirms diviem gadiem IM uzsaukums bija par izaicinājumu, par ideālismu un vēlmi mainīt pasauli. Tieši tas ir tas, ko IM piedāvā – IZAICINĀJUMU (un citas lietas, par ko nav šis ieraksts 🙂 ) ! Var jau pieteikties darbā un divus gadus monotomi pildīt vienus un to pašus darba pienākumus, savu radošumu izpaužot vien apģērba vai screen saver bildes izvēlē. ‘Iespējamā Misija’ izsaka izaicinājumu, uzliek augstu latiņu attiecībā pret Tevi, sagaida maksimālo no Tevis un ja vēl izdodās nokļūt skolā, kas ļauj realizēt un izpaust savas radošās idejas, tad ‘pieredzes portfelis’ būs/ir pilns!

Man vēl ir pāris mēneši, kur varu ‘augt’ un attīstīties, izpausties un mācīties, pirms eju talāk un meklēju savu vietu, kur izmantot savu ‘pieredzes portfeli’. Tādēļ, ja dzīve ir palikusi par garlaicīgu, gribas asināt prātu, ikdienu atbildot uz vairāk kā 100 jautājumiem (kur daudzi izskan vienlaicīgi), iemācīties kontaktēties ar dažādiem cilvēkiem, aizstāvēt savas idejas un pārliecināt līdzcilvēkus – tad ‘Iespējamā Misija’ ir pareizā vieta!

Piesakies IZAICINĀJUMAM, jo to Tu dabūsi pilnīgi noteikti! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s