Trešajā gadā baudu divu gadu darba augļus

Linda Beķere

Trešajā gadā baudu divu gadu darba augļus, un tie ir tik garšīgi! Baudu katru savu darba dienu skolā un gūstu no šī darba arvien vairāk enerģijas un prieka.

Visgardākie augļi ir skolēnu mācīšanās prasmes, par kurām nu jau varu teikt, ka tās ir. Divos gados stundu plāni tā kā būtu, tagad tie ir tikai jāuzlabo un jāpapildina, jo skolēni var paveikt daudz vairāk un ātrāk. Stundās vairs nav jātērē laiks, lai mācītos mācīties, bet gan, lai tiešām mācītos vēsturi. 12.klasē uz tāfeles uzrakstu „3 P” un viņi zina, kas ir jādara –man nav jātērē laiks, lai skaidrotu un skolēniem nav jautājumu. Viņi zina un dara. Līnijdiskusija –aiziet! Galerijas metode 7.klase vai grupu darbi –visi zina, kas jādara un darām nevis cenšamies saprast, kas jādara.

Mācību stundas vairs neprasa tik daudz enerģijas un tā atliek vairāk laika darbam ārpus stundām. Mans lepnums un prieks – papildināti skolas iekšējās kārtības un drošības noteikumi ar trīs punktiem, kas paredz sekas pirmo stundu kavētājiem, stundas kārtības traucētājiem un skolas formu nenēsātājiem. Un pats lieliskākais, ka arvien vairāk kolēģi iesaistās un konsekventi īsteno šos punktus, kas arvien redzamāk parāda, ka komandas darbs skolā problēmas risina. Pirmo stundu kavētāji kļūst arvien mazāk, pamatskolas nemiera cēlāji saprot, ka mācīties kopā ar klasi ir foršāk nekā divvientulībā ar sociālo pedagogu.

Pirmā gada negulētās naktis un nāvīgais pārgurums ir bijis tā vērts, jo tagad ar patiesu prieku varu izbaudīt ik minūti no savas dienas skolā un gribas arvien vairāk darīt dēļ šīs sajūtas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s